Ресурси


Networked Digital Library of Theses and Dissertations (NDLTD)

Networked Digital Library of Theses and Dissertations (NDLTD)

Мережева цифрова бібліотека тез та дисертацій  - міжнародна організація, що займається питаннями прийняття, створення, використання, поширення та збереження електронних тез та дисертацій. Посилання ndltd.org


Lens

Lens

Наукова платформа lens.org дозволяє виконувати пошук патентів та наукового контенту. Платформа є безкошотвную і моде використовуватись без обмежень.


Tandfonline

Tandfonline

Корисний ресурс для пошуку інформації, яка наявна у відкритому доступі. У системі наявна інформація за всіма спеціалізаціми, які викладаються та вивчаються в Одеській національній академії харчових технологій: tandfonline.com 


Scienceopen

Scienceopen

У 2017 році розпочав роботу науковий портал Scienceopen (www.scienceopen.com).

Scienceopen- це науковий портал для дослідників, який містить 28 МІЛЬЙОНІВ наукових записів (у вигляді постів та/або анотацій та/або повнотекстових версій наукових статей з можливістю безкоштовного завантаження), 24 000 наукових журналів, які видають 3000 видавництв.

Пройшовши просту реєстрацію ви зможете працювати з усім контентом порталу. Необхідно зауважити, що під час реєстрації необхідно ввести свій ORCID ID для подальшої синхронізації профілів.

Щодо роботи з порталом. По-перше, ви можете виконувати пошук за різними напрямами: по усьому контенту, по авторах, по науковим виданням або видавцям. По-друге, обравши необхідний контент ви можете побачити скільки разів дана робота була процитована, скільки дослідників її прочитали та скільки її рекомендують.

Інструкцію по реєстрації та роботі із порталом можна завантажити надіславши запит на зворотній зв'язок.


ScienceDirect

ScienceDirect

ScienceDirect — ресурс, який надає доступ до наукових публікацій, переважно платних, проте застосувавши фільтр Open Access можно отримати доступ до публікацій у відкритому доступі.

Ресурс запущено в березнф 1997року, власник компанія Elsevier. Містить 2500 наукових видань та 26 000 електроних книг. Посилання


World Scientific

World Scientific

World Scientific Publishing — видавництво наукової технічної та медичної літератури, книжок та журналів. Видавництво публікує приблизно 500 книг на рік та понад 150 наукових журналів із різних областей.  

worldscientific.com


HighWire

HighWire

HighWire - американська компанія, що надає послуги з розміщення цифрового контента приблизно 140 впливовим товариствам, академічним і незалежним видавцям, які випускають журнали, книги та інші наукові публікації. Він був заснований бібліотеками Стенфордського університету в 1995 році.

highwirepress.com


Google Dataset Search

Google Dataset Search

Google Dataset Search - це пошукова система від Google, яка допомагає дослідникам знаходити онлайн-дані, що мають вільний доступ для використання. Google Dataset Search доповнює Google Scholar, пошукову систему компанії для академічних досліджень і звітів.

Google Dataset Search 

 


Microsoft Academic

Microsoft Academic

Microsoft Academic - це безкоштовна загальнодоступна пошукова система для наукових публікацій і літератури, розроблена Microsoft Research. В даний час вона індексує більше 375 мільйонів видань, 170 мільйонів з яких є академічними роботами.

academic.microsoft.com


World Digital Library

World Digital Library

Світова цифрова бібліотека  — міжнародна цифрова бібліотека, яка створена за підтримки ЮНЕСКО та Бібліотеки Конгресу США.  Бібліотека намагається представити в Інтернеті безкоштовно та у багатомовному форматі багатство, різноманітність та внесок всіх світових культур у загальнолюдську спадщину, включаючи рукописикартирідкісні книги та інші матеріали. На початку, у квітні 2009, коли бібліотека стала доступною широкому загалу, нараховувалось 1 236 документів. Станом на початок 2018 кількість документів становила більше 18000 одиниць, з майже 200 країн, починаючи з 8000 до н.е. 

wdl.org